No video

2TON - LOVE (Official Video 4K)

Intrattenimento

Music: 2Ton
Beat: Genc Avdyli
Text: 2Ton
Video: Grandmedia
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/3kvRbt2kN8vHU32xvPPMMt
Deezer: www.deezer.com/en/album/99657462
iTunes: music.apple.com/us/album/love-single/1467525333?ls=1

Commenti

 • Argjend Nfs

  Argjend Nfs

  6 ore fa

  Respekt per muziken e veqant qe bon i vetmi qe dallon prej tjerve

 • Erisa Eri Mejdani

  Erisa Eri Mejdani

  8 ore fa

  Nuk gjej un njo si ti super shum e vertet esht te dua shum bejbi im nk gjej un as njo ti bravo shum e bukut kenga suksese

 • Albana Demaj

  Albana Demaj

  14 ore fa

  Super ky djal shkelqen

 • Jakob Karlsson

  Jakob Karlsson

  Giorno fa

  Hit i 2019πŸ‡¦πŸ‡± Ska me Ferizajli ❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

 • xxx Ψ¬Ω…Ω„

  xxx Ψ¬Ω…Ω„

  Giorno fa

  πŸ˜”

 • Mercedes AMG

  Mercedes AMG

  Giorno fa

  LIKEπŸ‘ videon= LIKEπŸ‘ 2Ton

 • ami l

  ami l

  Giorno fa

  ❀😍❀😍❀😍 Bravo 2 ton .Tekst i mire.Mire e ke kendu .Vetem nje vajz ne spot e ki.Po jep nje videoklip aq te bukur dhe te paster dhe nuk ka lakuriqe (pornostare)ne videoklip ke keng edhe per mu degju po edhe me pa ne tv mos mu tut qfar del e po e shofin fmit e po na vjen mare si prind se qfar po ndegjojm e po shohim...

 • emiljano barushi

  emiljano barushi

  Giorno fa

  Super 2 ton bravoπŸ™πŸ™πŸ’—

 • Snow

  Snow

  Giorno fa

  πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’ž

 • Edi Jonuzi

  Edi Jonuzi

  Giorno fa

  I madh si gjith mon.

 • Mohamed Benzamia

  Mohamed Benzamia

  2 giorni fa

  Love Mama und ich gebe dir einen schΓΆnen Geschenk Das schΓΆnste Autos

 • illyrian Empire

  illyrian Empire

  2 giorni fa

  Ajdee Ne qipro o Tonyy se ja kam kall datlindjen ktu me kenget etua vlla. njesh tkam pa diskutim.!

 • Sarah Hohn

  Sarah Hohn

  2 giorni fa

  Grüße aus Hamburg πŸ‡©πŸ‡ͺ πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡½πŸ‡°Kosovo

 • stefan berisa berisa

  stefan berisa berisa

  2 giorni fa

  Super

 • Kened Nikoll

  Kened Nikoll

  2 giorni fa

  Musika,texti si gjithmon top πŸ‘

 • halil velija

  halil velija

  2 giorni fa

  kush e ben replay kete keng like miq se ja vlen

 • Andi Beshello

  Andi Beshello

  2 giorni fa

  O 2 ton bravo shume kenge hit

 • Goni Gonii

  Goni Gonii

  3 giorni fa

  O kingoπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘ŒπŸ˜±πŸ˜±πŸ˜±

 • nabahate nebi osmani

  nabahate nebi osmani

  3 giorni fa

  love you

 • Tony Marke

  Tony Marke

  3 giorni fa

  Te lumt

 • Leo Xheku Hidri

  Leo Xheku Hidri

  3 giorni fa

  Super super super super bravo ragazzo πŸ˜‰

 • Ankela M

  Ankela M

  3 giorni fa

  So sweet!

 • α΄…α΄Š ɒʀᴏssᴜ

  α΄…α΄Š ɒʀᴏssᴜ

  4 giorni fa

  #Respect ....Nice Song

 • Dritan 7

  Dritan 7

  4 giorni fa

  Hec bisha shyqir qe tkemi tamam rep dhe muzik nakaca Karin 1noiz morra morra eca bene mes tirone pidhin enons ati bejn mes tirone

 • realife

  realife

  4 giorni fa

  Kush osht sub per sub

 • tony ternova

  tony ternova

  4 giorni fa

  Bravo jeni me te miret Kenge me kuptimπŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

 • Egzon Shabani

  Egzon Shabani

  4 giorni fa

  Bravo

 • Florentina Berisha

  Florentina Berisha

  5 giorni fa

  SKA SI TI ❀ SKA SI UN❀ 😍😍😍😍

 • Fly High

  Fly High

  5 giorni fa

  BÀÀÀÀÀÀÀÀm πŸ₯³πŸ€©πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ‘ŒπŸΎπŸ‘ŒπŸΎπŸ‘ŒπŸΎπŸ‘ŒπŸΎπŸ‘ŒπŸΎπŸ‘ŒπŸΎ

 • Akil Geci

  Akil Geci

  5 giorni fa

  Review i bukur i Rolls Royce-it ... dhe audio-ja ne sfond jo keq :)

 • MURSEL Murseli

  MURSEL Murseli

  5 giorni fa

  Suksese shuuum bukur Toni

 • ARDI MULTIMEDIA

  ARDI MULTIMEDIA

  5 giorni fa

  Kanga πŸ”₯ Spoti πŸ‘Ž

 • Lena qakalena

  Lena qakalena

  5 giorni fa

  Kongen e du shummmmm po ket qiken kishe mujt me morre njo ma te mir, si lop

 • tony av

  tony av

  5 giorni fa

  merrni kenget e tina nga e para deri te kjo e fundit jan krejt te njejta

 • Alfred Kaza

  Alfred Kaza

  5 giorni fa

  na esht bo si meda dhe ky po te njejtat keng

 • Jona Staga

  Jona Staga

  5 giorni fa

  Te gjitha kenget pa perjashtim superπŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ‘

 • Andi Beshello

  Andi Beshello

  6 giorni fa

  Je me i miri je 1 bravo te gjitha kenget tende jane super...

 • Izet Muhadri

  Izet Muhadri

  6 giorni fa

  bravo goja te lumt

 • meti thaqi

  meti thaqi

  6 giorni fa

  cfare je bre mos je nga flori pidhe pusi esht o 2ton

 • Pranvera Asllani

  Pranvera Asllani

  7 giorni fa

  πŸ˜‡πŸ˜‡πŸ˜‡πŸ˜‡

 • Bes Korg

  Bes Korg

  7 giorni fa

  Kush esht kjo goca

 • Shpetim Martini

  Shpetim Martini

  7 giorni fa

  Tash ket mulate dreqi ku e gjete more djal Se spo di po rreklamohet gabelica Kenga Apo makina πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚

 • Elton Kapai

  Elton Kapai

  8 giorni fa

  Grande,!! πŸ‘πŸ‘Œ

 • L Tr

  L Tr

  8 giorni fa

  Sa mir trrej kur buzeqesh tiπŸ”₯πŸ˜œπŸ’˜

 • Happy family

  Happy family

  8 giorni fa

  Shum e bukur muzika likeπŸ‘πŸ‘‘ je me I miri

 • Bleart Gashi

  Bleart Gashi

  8 giorni fa

  king king

 • Wert Wert

  Wert Wert

  8 giorni fa

  Cfaree zerii keee 😍😍

 • Elida Pulaj

  Elida Pulaj

  8 giorni fa

  Kjo çika shume e veçant a ja din emrin dikush ?? Muzika shume e mire 😍😍

 • Dajana Marku

  Dajana Marku

  8 giorni fa

  LOVE YOU ❀❀ super muzike 2ton brravo .😍😍😍😍

 • erida_enida twins

  erida_enida twins

  8 giorni fa

  Suksese!Shume super !❀❀

 • Game Shqip TV

  Game Shqip TV

  8 giorni fa

  Bravo Hajde krejt like videon se shum e fortπŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»

 • Lindi sula

  Lindi sula

  8 giorni fa

  Per mu je maj miri ❀

 • ILLYRIAN ALBANIAN

  ILLYRIAN ALBANIAN

  8 giorni fa

  Sì gjithmon me i miri 2Ton☺

 • emin maloku

  emin maloku

  9 giorni fa

  respekt 2 ton

 • Princess Barby

  Princess Barby

  9 giorni fa

  Cool music!😍😍πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯Big like from Romania!πŸ€—πŸ‡·πŸ‡΄πŸ‡·πŸ‡΄πŸ‡·πŸ‡΄β€β€β€

 • Its Rayz

  Its Rayz

  9 giorni fa

  N Swizer ??

 • Amir Latifi

  Amir Latifi

  9 giorni fa

  2 Ton me bo like krejt se super asht 2ton

 • Sandra Davidovica

  Sandra Davidovica

  9 giorni fa

  β™₯οΈπŸŽΆπŸ‘‘

 • Ankela M

  Ankela M

  9 giorni fa

  Adorable!

 • Rrapatushja Rrapatushi

  Rrapatushja Rrapatushi

  9 giorni fa

  Kjo femra si dru.

 • Arsenalimi

  Arsenalimi

  9 giorni fa

  Qysh e ka emrin kjo vajza ne video??

 • Arnit Perteshi

  Arnit Perteshi

  9 giorni fa

  2 ton is like milion

 • Akil Kodra

  Akil Kodra

  9 giorni fa

  2ton πŸ‘ŒπŸ»

 • Rroland Makaj

  Rroland Makaj

  10 giorni fa

  super kenge e super ze πŸ€—πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • Era Uka

  Era Uka

  10 giorni fa

  Loooooooqka ma e madhe je ti 😍πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•

 • Bleart Gashi

  Bleart Gashi

  10 giorni fa

  KING JE πŸ‘‘

 • Elio Danaj

  Elio Danaj

  10 giorni fa

  Cfare femre e rrall vajza ne klip

 • Omer Sadiku

  Omer Sadiku

  10 giorni fa

  Shum mir e ke bo kengen 2ton

 • Alesia R

  Alesia R

  10 giorni fa

  kush tjt skupton 99% se ca flet ai🀣🀣

 • 3enis β€˜

  3enis β€˜

  10 giorni fa

  Qysh eka Instagramin kjo Femna nSpot πŸ€”

 • Ken

  Ken

  6 giorni fa

  shum e bukur kush e din Ig ne te shkruaj

 • Nijazi Krasniqi

  Nijazi Krasniqi

  10 giorni fa

  KΓ«ng relativisht e mire.

 • Emilja Koro

  Emilja Koro

  10 giorni fa

  Kenge shumΓ« e bukur

 • Drilon Miftari

  Drilon Miftari

  10 giorni fa

  I madh je 2 toni qfar do muzike qe e qet e mir dele πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŠπŸ‘Š

 • bina n

  bina n

  10 giorni fa

  Please come to the netherlands( holand) for a concert! Kur vjen ne holand per ni koncert!!

 • Arbenita Kabashi

  Arbenita Kabashi

  10 giorni fa

  si ppo zgjohem deri po bi ngjum tuj e ndegju ket keng

 • Mira Mira

  Mira Mira

  11 giorni fa

  Nuk gjej une njo si ty si ty ska je jee si ty skam ndje asnjeher nket jeteeee Miri & Mira ❀❀❀ FOREVER MY LOVE

 • die brΓΌder philfred

  die brΓΌder philfred

  11 giorni fa

  πŸ‘πŸ’ŸπŸ’žπŸ’ŸπŸ‘πŸ’ŸπŸ’žπŸ’ŸπŸ‘πŸ’ŸπŸ’žπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’ž#frankfurt #graz##maribor#hirvatska #burekinbelgrad#makedonia#bitola#tessoloniki#ipsala#kesan#Tekirdag #silivri#semizkum#sehremini#istanbul ❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

 • Enkela Gabriel

  Enkela Gabriel

  11 giorni fa

  Super kenge e Δ·am degju gjith diten sot β€πŸ’“

 • K Trout

  K Trout

  11 giorni fa

  Valentino corleoneΒΏ

 • ANDI KOTARJA

  ANDI KOTARJA

  11 giorni fa

  Super kenge kush ben like komentit tim ju plotesofte cdo deshire

 • Adem Demi

  Adem Demi

  11 giorni fa

  REPERI ME I MIR

 • Nicki Mehmeti

  Nicki Mehmeti

  11 giorni fa

  β€οΈπŸ‘πŸ‘

 • Ori Ajdini

  Ori Ajdini

  11 giorni fa

  Love this song ❀❀❀

 • Edison Bregu

  Edison Bregu

  11 giorni fa

  Si e ka emrin kjo goca ne klip??

 • Franc Saraci

  Franc Saraci

  11 giorni fa

  Mos vdeksh kuuuurrr o ty te honksha zemreeen jeeet

 • Merita Bushi

  Merita Bushi

  11 giorni fa

  Nuk gjej une njo si ty ,si ty Vec e para ti je , Asnjehere skam gjet ne kete jete . Hej mama ,si ty nuk eshte asnjana Na vec jena ba ,e une per vete bana Tash nje munit une prej te je sndahna me ty lidhet ndjenja ,une i di shume gjona . Hej mama ,e madhe eshte dashnia Krejt senet(gjerat)e tua ,jane senet e mija Mes ne te dyve ska vend xhelozia Na sheh krejt qyteti kur une te ftoj tek shpia Sa mire te rri krejt ca vesh ti Sa mire te rri kur buzeqesh ti Mbon me ardh ku tjesh ti Ti po me shtin me menu gjate Te blej unaza dhe dukat Dhe pse po fol shume, te du prap Kur pot e ni zanin, ndihna me fat Ne fillim e ke dit ti cfare jam Dhe une e kam dit ke kam Pa e thane ,ti me kupton Dicka qe sduhet ,ti kurr se bon. Kam pas une te tjera, por tek ti kom ra Se di me mu cfare u ba Une kurre skon nejt vec me njo .

 • twin girl fashiongroup

  twin girl fashiongroup

  11 giorni fa

  Edhe pse vone e degjova shume i mire je 2ton ti e ke meriten e kengetarit me te mire shqiptar zoti te ruajt Like nese i doni 2tonit akoma edhe me shume suksese *********

 • Kastriot Muji

  Kastriot Muji

  11 giorni fa

  Mlujte me kit kong

 • Ilfet Sulejmani

  Ilfet Sulejmani

  11 giorni fa

  Love Albania πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

 • Mira Mira

  Mira Mira

  11 giorni fa

  2 Ton kenget e tua i adhuroj 😍😍😍❀❀❀❀❀❀

 • DoNA Ajazi

  DoNA Ajazi

  11 giorni fa

  πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ€·β€β™‚οΈπŸ€·β€β™‚οΈπŸ€—πŸ€—

 • Benjamin Rina

  Benjamin Rina

  11 giorni fa

  Te gjitha konget njisoj qia ropt o plak sa i marum je

 • Xhensil StrΓΆdahl

  Xhensil StrΓΆdahl

  11 giorni fa

  ku e ke gjet gjith kte pidh mor shok, e papame thjesht te relakson me pamjen e saj

 • Menduh Mustafa

  Menduh Mustafa

  11 giorni fa

  2ton a te kujtohet tuli goa

 • Mario Karafili

  Mario Karafili

  11 giorni fa

  edhe pse fol shum tdu prap 😏

 • xXHEMAx

  xXHEMAx

  11 giorni fa

  Ka shum talenta ne ferizaj 05 πŸ₯³

 • Violeta Caushi

  Violeta Caushi

  11 giorni fa

  tmirat nuk gjenden kollaj veq te kqijat mas shpine jan

 • Evgenia Lazari

  Evgenia Lazari

  11 giorni fa

  The button of replay is on fireπŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯you're the bestπŸ”πŸ”πŸ’–

 • Thirteen

  Thirteen

  11 giorni fa

  ZΓΌriwest Bruda!

 • Artush Djartush

  Artush Djartush

  11 giorni fa

  Delicious and very melodious / Congratulate

Prossimi video